Tooted ja teenused

Animeeritud videod

Kirjutame stsenaariumi, loome illustratsioonid ja anname neile animatsiooniga elu. Toodame nii selgitavaid õppefilme, tootetutvustusvideosid kui lihtsaid animeeeritud reklaame.

Õppevideote puhul saame sõltuvalt projektist pakkuda ka sisuloomet.

Telereklaamide tootmine

Kirjutame vastavalt kliendi vajadusele telereklaami stsenaariumi, joonistame illustratsioonid või organiseerime näitlejad ja korraldame filmimise. Väikese agentuurina oleme tootnud palju telereklaame just meditsiiniettevõtetele ja ravimifirmadele.

Selgitavate videote ehk explainer videote tootmine

Kõikide animatsioonitöödega koos pakume ka stsenaariumi kirjutamist, helindamist ja illustratsioonide loomist. Pakume abi ka sisuloome puhul eesmärkide püstitamisel ja tarvilike rõhuasetuste leidmisel.

Telesaadete ja filmide graafika

Valmistame telesaadetele graafilisi lahendusi, logosid, saatepäid ja vaheklippe. Meie kujundatud saateid on nii Kanal2, TV3 kui ka ETV ekraanil.

Animeeritud jõulukaartide valmistamine;

Kiirel pühade-eelsel ajal teeme alati mõned animeeritud jõulukaardid. Oleme animeerinud kaarte nii riigiasutustele kui eraettevõtetele. Meie poole võib pöörduda nii omapoolse idee-sooviga kui ka küsida jõulukaardi täislahendust koos stsenaariumiga.